ГОЛОВНА   ПРО ПРОЕКТ

Онлайн – Аукціон «Залишки»" - це інтернет-платформа, яка створена для надання послуг, в тому числі посередницьких, з купівлі – продажу товару. Інтернет-платформа надає можливість всім зацікавленим особам у продажі та купівлі товару брати участь в онлайн-аукціоні, незалежно від форми господарювання. Ми гарантуємо відповідну якість та наявність товарів якими торгує інтернет платформа.

1. Учасниками онлайн-аукціону на інтернет-платформі "Залишки" можуть бути фізичні та юридичні особи, фізичні особи-підприємці, фізичні особи без створення СПД, як резиденти, так і нерезиденти України.

2. Платежі з купівля продажу здіснюються у національній валюті, у законний спосіб, включаючи безготівкові розрахунки.

3. Для отримання допуску до онлайн-аукціону на інтернет-платформі "Залишки" особа, яка виявила бажання продати товар, повинна пройти реєстрацію. Реєстрація надає можливість участнику самостійно розміщувати товар на продаж.

4. Особа, яка виявила бажання купити товар має пройти реєстрацію та підписати, в електронному вигляді, угоду купівлі.

5. Доступ до онлайн-аукціону є платним. Вартість участі та правила торгівлі відображені в угоді, яка підписується в електронній формі між зареєстрованим учасником та власником інтернет платформи "ЗАЛИШКИ".

6. Підписуючи угоду та погоджуючись з умовами участі, учасник дає згоду на обробку його особистих даних та отримання електронної розсилки від Онлайн-Аукціону "Залишки".

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

ЗАЛИШОК - Те, що лишилось невитраченим, невикористаним; рештки чого небудь.

ТОВАР - Все те, що становить предмет торгівлі.

ПРОДУКТ - Предмет, що є матеріальним результатом людської праці, діяльності.

ПРОДУКЦІЯ - Сукупність продуктів, що випускаються окремим підприємством, певною галуззю промисловості, сільського господарства або всім народним господарством країни.

СИРОВИНА - Добутий або вироблений вихідний матеріал, признач. для дальшої промислової обробки й одержання напівфабрикатів або готових виробів.