РЕКЛАМА

Лляна олія

Вивчаємо попит. Запропонуйте свою ціну. Подавайте заявку на участь у аукціоні.

Еластичні резервуари.

Запропонуйте свою ціну.

ПОЯСНЕННЯ ДЛЯ БРОКЕРІВ

Вакансія -«Брокер» Аукціону «ЗАЛИШКИ» Брокер повинен встановлювати контакт з виробниками, які зацікавлені у продажу своєї продукції, або послуг, на території України через нашу Бізнес- платформу https://zalyshky.ua/ , та за домовленістю, супроводжувати угоди з цим СПД (Суб’єктом підприємницької діяльності) на час співпраці. Ми працюємо виключно з підприємцями будь якої форми власності, які мають відпрацьовані технологічні бізнес-процеси. Взаємодія Аукціон- Брокер: 1.Взаємини оформлюються Контрактом та Угодою про нерозголошення після співбесіди. 2.Якщо Брокер заявляє, що має намір встановити контакт з СПД, то надає інформацію, (заповнює анкету клієнта) для аналізу доцільності співпраці. 3.Після аналізу наданої Брокером інформації дається згода провести перемовини та підписати угоду. За підписану угоду Брокер отримує одноразову оплату. 4.Якщо Брокер і надалі супроводжує СПД (умови обговорюються окремо), то отримує відсоток від суми підписаної угоди. 5.Брокеру компенсуються витрати окремим протоколом до контракту. 6.На весь час співпраці Брокеру надається юридична, та фахова допомога. 7.Якщо Ви згодні продовжити розмову далі, надайте часовий термін, та спосіб зв’язку за яким буде проведена співбесіда. 8.Також, коли будете давати згоду на співбесіду, дуже коротко обґрунтуйте, чому хочете стати Брокером. РЕЗЮМЕ ТА ПИТАННЯ НАДСИЛАЙТЕ НА ПОШТУ: auction.zalyshky@gmail.com Дякуємо за відповіді! З повагою Адміністратор

Покупай или продавай все остальное трёп!

Я продавец счастья, и очень хочу тебе его продать, ведь это мое главное предназначение в жизни! А ты хочешь, со всевозможными приставками, машину, квартиру, еды вдоволь, красивые шмотки, хорошую зарплату, красивого партнера, здоровье, любовь, уважение, признание..... и сколько бы этот перечень не увеличивался, это будет всего лишь микроскопическая доля того, что продаю тебе я. Моё же вознаграждение - Твоя удовлетворенность от покупки.

Викупимо за 24 години!

Викупимо за 24 години! Закон торгівлі простий- Продається те, що має попит. Стань Партнером та розмісти безкоштовно на майданчиках Аукціону "zalyshky.ua" рекламну інформацію про те, що продаєш, і дізнайся свій Рівень попиту. Рівень попиту №1 (5 цінових пропозицій від покупців) - Викуп на 5 000 грн Рівень попиту №2 (10 цінових пропозицій від покупців) - Викуп на 10 000 грн Рівень попиту №3 (15 цінових пропозицій від покупців) - Викуп на 50 000 грн Далі, домовлятимемося. (Пропозиція дійсна для розділів: "Сільське господарство" та "Виробництво")

2022 Porsche 911 Turbo S Full Carbon

Безкоштовно розмісти свою рекламу на 30 діб та гарантовано продай свій товар на 10 000 гривень. Подавай заявку на участь у АУКЦІОНІ.

Apple AirPods

Безкоштовно розмісти свою рекламу на 60 діб та гарантовано продай свій товар на 50 000 гривень. Подавай заявку на участь у АУКЦІОНІ.

Cocktail B-Roll

Продай свій рецепт. Подавай заявку на участь у АУКЦІОНІ.

Coca-Cola

Безкоштовно розмісти свою рекламу на 90 діб та гарантовано продай свій товар на 100 000 гривень. Подавай заявку на участь у АУКЦІОНІ.

Johnnie Walker - Double Black

Безкоштовно розмісти свою рекламу на 180 діб та гарантовано продай свій товар на 200 000 гривень. Подавай заявку на участь у АУКЦІОНІ.

ТЫ ТОЖЕ УЖЕ НАЧАЛ ДУМАТЬ?

ДРОН DJI - Mavic Air

Під замовлення. DJI - Mavic Air - Представляємо Mavic Air.

ДРОН Elios, the collision-tolerant drone for industrial inspection

Під замовлення. Elios, стійкий до зіткнення безпілотник для промислового огляду

Натуральний яблучний оцет

Натуральний яблучний оцет. 1. Він допомагає тримати в межах норми рівень цукру в крові, стримує розвиток інсулінорезистентності та її перехід у цукровий діабет другого типу. 2. Він оздоровлює судини, знижує прогресування атеросклерозу, сприяє нормалізації тиску крові, покращує структуру судинної стінки при варикозній хворобі. 3. Він є добрим помічником у боротьбі з ожирінням, особливо – з відкладенням жиру в ділянці живота. 4. Він стримує старіння. 5. Калій і магній, які в достатній кількості містяться в яблучному оцті, сприяють зміцненню серця та підтримці його м'язового тонусу. 6. Яблучний оцет позитивно впливає на організм, відновлюючи та зміцнюючи нервову систему, блокуючи нервові розлади, депресії, безсоння. 7. Оцет завжди потрібно розбавляти водою. Чисту рідину краще не пити, це може спричинити харчове отруєння.